صفحه اصلی پرسش و پاسخ تماس با ما ثبت نام

مقالات ریکی

سمبل هاي ريکي

سمبل هاي ريکي وقف شفا شده اند تا به واسطه قدرتشان بر جريان انرژي بيافزيند. آنها در واقع کليدهايي هستند که درهاي آگاهي و شهود را باز مي کنند.


سمبل هاي ريکي از کلمات سانسکريت که مادر تمام زبان ها است،به صورت ژاپني منشأ گرفته اند.


وداها که قديمي ترين دست نوشته هاي تاريخ بشرند به زبان سانسکريت مي باشند و در واقع وداها بيانگر زبان روحي جهان به صورت سانسکريت هستند.


استاد ريکي شاگرد را بري پذيرش سمبل ها و قدرت متا فيزيکي آنها مهيا مي کند، که ين هماهنگي در ريکي عملاًً به سمبل ها نيرو مي دهد تا هدف نهيي که همان قدرت شفا بخشي است تأمين گردد.


ين فريند هماهنگي در واقع توافقي است مقدس بين صاحب انرژي جهاني و آنهيي که طالب دريافت و پذيرش آن هستند.ين نشانه هي مقدس ............. نوعي خودآگاهي اند، بطوري که با تفکر برروي آنها،به راحتي قابل درک خواهند بود.


چوکوري:


سمبل قدرتمندي است. ريکي بدون آن جاري خواهد بود ولي با اعتقاد و يمان به اين سمبل، جريان انرژي بطور قابل ملاحظه ي افزايش مي يابد. مثل اين است که شما لامپ 50 وات رابه 500 وات تغيير دهيد.


اين سمبل براي شروع شفا و هر زمان ديگر که به افزيش قدرت نياز است و حتي بر بهبود اعضاء بدن مؤثر مي باشد.


سي هي کي:


سمبلي است که برروي احساسات و روح و روان و در جهت پاکسازي، حراست و تعادل جسم و روان مؤثر است،بطوري که توان مقابله با عامل بيماري ي را دارد که اغلب بطور مخفي در ذهن ناخودآگاه و خودآگاه بروز مي کند.


در صورت بروز بيماري در جسم ين سمبل تلاش مي کند تا با ارائه پيامي مبني بر ينکه :


(نقطه ي هست که نيازمند مراقبت است)و ين نيز شامل توجه دروني به الگوهي ذهني خودآگاه و ناخودآگاهي است که ما با خود به همراه داريم.


سي هي کي علاوه بربهبودي در روح و روان و احساسات،عامل تعادل در نيمکره هي چپ و راست مغز نيز مي باشد.


علاوه بر سي هي کي:

  


    بري مشکلات احساس و پيامدهي ريشه ي آن مؤثر است.
    بري برطرف شدن انواع آلام روحي و رواني از قبيل :عصبانيت، ترس و وحشت، افسردگي ، خشم، دلتنگي و ... مؤثر است.
    به واسطه ارتباط با ضمير ناخودآگاه که جيگاه اطلاعات و خاطرات است،سبب تقويت حافظه مي شود.
    مي تواند کمک مان کند تا به واسطه نفوذ عميق اش به درون ضمير ناخدآگاه،به نتيج دلخواه برسيم.
    و به واسطه سي هي کي هر چيز از جمله خوراک و محل زندگي مان را مي توان از انرژي هي منفي پاک کنيم.
    بري پاکسازي احساسات منفي و شروع درمان کافي است آن را در موضع تصوير نمائيم.

هن شاذ شونن:


سمبلي است فراتر از زمان و مکان که فاصله بريش معنا ندارد و در واقع پل زمان و مکان است،بطوري که به شما قدرت مي دهد تا به ينده ريکي بفرستيد، تا ين انرژي پس از ذخيره شده مانند يک باطري، در زمان مورد نظر در هر مکان و بر هر کس که نيازمند است، برسد، بطوري که بري التيام پيامدهي ناشي از عمر يا زندگي گذشته کاريي دارد.


ين سمبل مقدس حامل پيامي بنيادين بدين شرح مي باشد: (درود بردي دروني من بر بردي دروني تر باد)، که بردا در ينجا مرکز آگاهي دروني هر فرد است و در واقع شما با استفاده از ين سمبل به آگاهي دروني خود درود مي فرستيد، که در زمان برقري ارتباط و تشرف به هن شاذ شونن از درون قلب تان،شما و گيرنده ريکي در يک زنجيره اتحاد الهي واقع شده يد و ريکي با تمام وجود حاضر است.


هن شاذ شونن به واسطه ارتباط با مراحل مختلف زندگي روحي هر فرد، کارماها يا زمينه مساعد بروز نامليماتي که قرار است در جسم و روح آشکار شوند را التيام مي بخشد.


دا يکو ميو:

     ين دوره استادي است که ماهيت اش نور الوهيت و آگاهي دروني است که حاکي از گسترش بصيرت و معرفت است و عامل تسلي بعد روحاني است که جسم مادي ما را همراهي مي کندمرتضي رشيدي نژاد- اسماعيل کوهي کار

Back to the list


محتوای سایتتشکر و قدردانی | دريافت مدتيشن ديهيم | گالری تصاویر | لینک های مرتبط
کلیه حقوق برای سایت ریکی اوسویی محفوظ می باشد طراحی و پشتیبانی توسط پارس پژوهان